Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!

10% скидки на проезд
Prace budowlane
Praca sezonowa
Specjaliści
Personel serwisowy
Ogólnie pracowników
-Uprawa pieczarek
-Opakowania perfumeryjne
-Pracownik kuchni
-Pracownik zakładu drobiarskiego
-Szlifierz
-Ślusarz konstrukcji metalowych

Русский  English  Polska

Mapa sajta

Dla poszukujących pracy Dla pracodawców Dla studentów
Zbieranie, segregowanie, pakowanie pieczarek

Zbieranie, segregowanie, pakowanie pieczarek.

Dla pracy na przetwórczy zakładzie są pilnie potrzebne - kobiety, po zbieraniu, sortowaniu oraz przetwarzania grzybów.

Warunki zatrudnienia:
Kontrakt - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
Visa - 6 miesięcy z możliwością przedłużenia;
Data rozpoczęcia pracy - przez cały rok.

Opis stanowiska pracy:
4 duże zakłady posiadające powierzchnię 14 000 m2-17 000 m2.
Pracownicy przyjmowani są do pracy przy zabieraniu i sortowaniu pieczarek. Praca polega na zbiorze grzybów i układaniu go w skrzynkach.
Miejsce wykonania pracy:  Radzyń Podlaski, Parczew, Piotrków Trybunalski, Mikołajki.
Wynagrodzenie: norma godzinowa – 9 zł./za godzinę. Średnia norma naszych pracowników 21 kg./na godzinę. Pierwszy miesiąc (szkolenie) 8 zł./za godzinę.
Zakwaterowanie jest zapewnione – dom na terytorium zakładu ze wszystkimi wygodami.
Wyżywienie: są zapewnione wszystkie warunki do przygotowywania posiłków, a na zakładzie pracy  znajduję się stołówka w której można podgrzać posiłek.
Tryb pracy: 8-14 godzin dziennie. Istnieje możliwość pracy w weekendy.
Wymagania stawiane kandydatom: Uprzejmy, pracowity, nie konfliktowy, gotowy do pracy fizycznej. Znajomość języka polskiego nie obowiązkowa, najważniejsza jest chęć zagwarantowania nauki języka na poziomie niezbędnym do komunikacji.
Czas załatwienia formalności 3-4 tygodnie od daty złożenia dokumentów.

Zasady:

1. Wypełnij formularz
2. Po rozpatrzeniu aplikacji, skontaktujemy się z Tobą poprzez e-mail.

+7
Варшава
Среда, 07
Четверг   + +
Пятница   + +
Суббота   + +
Воскресенье   + +
Понедельник   + +
Вторник   + -1°

Курсы валют злотый

Разработка сайтов - только спецдизайн Изготовление виртуальных туров
в Киеве