Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!

  

10% скидки на проезд
-Dla pracodawców
-Dla poszukujących pracy
-Dla studentów
-Formularze i dokumenty
-Kontakt
-Nasi partnerzy
-Zezwolenie na pobyt

Русский  English  Polska

Mapa sajta  


Reklama

 

Dla poszukujących pracy Dla pracodawców Dla studentów
Dla pracodawców

Dla pracodawców

Oto kilka powód dlaczego warto z nami współpracować:

1. Zaoszczędzisz do 30 % kosztów dzięki elastycznemu systemowi zatrudnienia, ale nie kosztem umiejętności pracownika. Posiadamy sieć partnerów w Europie Wschodniej i Azji dlatego możemy zagwarantować, że znajdziemy pracownika dla Ciebie w odpowiednim czasie. Twoja firma będzie mieć stały dopływ zasobów ludzkich.

2. Na wszystkich etapach, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z zatrudnieniem. Po naszej stronie leżą wszystkie formalności związane z doborem personelu, uzyskaniem pozwolenia na pracę, wizy, ubezpieczenia itd. W rezultacie zatrudnienie pracownika ze Wschodu, jest łatwiejsze niż zatrudnienie Polaka.

3. Oferujemy bezpieczeństwo zatrudnienia oraz kompleksową obsługę w okresie pracy. Monitorujemy proces pracy, zgodne z prawem i gwarantujemy pokrycie wszystkich podatków i składek ubezpieczeniowych, również prowadzimy rachunkowości.

4. Zapewniamy poświadczenie kwalifikacji pracownika i jego bezpłatną wymianę. Dajemy możliwość sprawdzenia kwalifikacji pracownika w ciągu dwóch tygodni, Jeśli nie spełnia on wymagań, zastąpimy go innym pracownikiem. W efekcie otrzymujesz gotowego pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami.

Jeśli powyższe nie przekonuje, możesz odwiedzić naszą bazę pracowników, przejrzeć zdjęcia kandydata, zapoznać się z CV i wybrać pracowników do swojej firmy. W naszej bazie pracowników znajdują się: nianie, pielęgniarki, gospodynie, pokojówki, kucharze, barmani, kelnerzy, itp.

jak również:

pracownicy o konkretnych specjalizacjach (pracownicy budowlani, spawacze, tokarze, frezerzy, kierowcy, monterzy, hydraulicy, itp.).


  +7
  +
  +
  Варшава
  Среда, 07
  Четверг   + +
  Пятница   + +
  Суббота   + +
  Воскресенье   + +
  Понедельник   + +
  Вторник   + -1°


  Курсы валют злотый


  Разработка сайтов - только спецдизайн Изготовление виртуальных туров
  в Киеве

    Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!