Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!

  

10% скидки на проезд
-Dla pracodawców
-Dla poszukujących pracy
-Dla studentów
-Formularze i dokumenty
-Kontakt
-Nasi partnerzy
-Zezwolenie na pobyt

Русский  English  Polska

Mapa sajta  


Reklama

 

Dla poszukujących pracy Dla pracodawców Dla studentów
Agencja pracy tymczasowej VIPoL

Agencja pracy tymczasowej „VIPoL”

Agencja pracy tymczasowej „VIPoL” zawsze może Wam pomóc znaleźć przyzwoitą i bezpieczną stałą pracę w Polsce. Wybór miejsc pracy przez naszych ekspertów jest całkowicie bezpłatny. Starannie dobieramy swoich partnerów, ubezpieczamy naszych pracowników, załatwiamy nie tylko legalną stałą pracą, ale również gwarantujemy pomoc prawną i społeczną. Każdy pracownik ma zezwolenie na zamieszkanie i pracę w Polscę, jak również prawo do bezpłatnej opieki medycznej.

Na naszej stronie internetowej możecie znaleźć odpowiednią pracę i zlożyć CV które będzie rozpatrzone przez naszym pracowników. Po sprawdzeniu waszych kwalifikacji i wspólnym porozumieniu przygotujemy niezbędne dokumenty dla otrzymania wizy i wyślemy je pocztą. Następnie należy zebrać wszystkie niezbędne dokumenty i złożyć je w wyznaczonym czasie w polskim konsulacie znajdującym się w Waszej okolicy. Po otrzymaniu wizy czekamy na Was w wyznaczonym terminie u nas w biurze w celu rejestracji do pracy.

11 czerwca, 2017 r, weszła w życie ustawa o bezwizowy ruch dla Ukrainy. Teraz, Ukraińcy mogą być oficjalnie zatrudnione w naszej firmie bez wizy, wystarczy mieć przy sobie paszport biometryczny. Termin zatrudnienia bez wizy na podstawie paszportu biometrycznego nie może przekroczyć 90 dni od chwili przekroczenia granicy. I tego czasu wystarczy, żeby wyznaczyć się z pracą i przedłużyć swoja umowę na 3 lata, aby ubiegać się o kartę czasowego pobytu bez opuszczania Polski. Lub przedłużyć umowę na 1 rok aby otrzymać zezwolenie na pracę od Wojewody. Ale w tym przypadku, pracownik będzie musiał wrócić na Ukrainę i uzyskać wizę na pracy na 1 rok w oparciu o uzyskanego pozwolenia na pracę od Wojewody. Gratulujemy Ukraińców na temat tego ważnego wydarzenia, a my zapraszamy do pracy w naszej firmie! Będzie nam miło cię widzieć wśród naszych pracowników!

   


+7
+
+
Варшава
Среда, 07
Четверг   + +
Пятница   + +
Суббота   + +
Воскресенье   + +
Понедельник   + +
Вторник   + -1°


Курсы валют злотый


Разработка сайтов - только спецдизайн Изготовление виртуальных туров
в Киеве

  Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!