Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!

  

10% скидки на проезд
-Dla pracodawców
-Dla poszukujących pracy
-Dla studentów
-Formularze i dokumenty
-Kontakt
-Nasi partnerzy
-Zezwolenie na pobyt
-Potrzebne dokumenty
-Warunki, które muszę spełnić
-Co warto wiedzieć?
-Podstawa prawna

Русский  English  Polska

Mapa sajta  


Reklama

 

Dla poszukujących pracy Dla pracodawców Dla studentów
Zezwolenie na pobyt

Zezwolenie na pobyt. 

Przedłużenie kontraktów.

Jest parę wariantów przedłużenia kontraktów na pracę w naszej firmie.

Wariant pierwszy. 40 dni przed końcem wizy należy niezbędnie skontaktować się z pracownikiem naszego biura, który was nadzoruję i zadeklarować chęć przedłużenia umowy. W ciągu miesiąca przygotujemy dla was zezwolenie na pracę na 1-2 lata, w tym celu potrzebne będą nam skany wszystkich stron paszportu na których są pieczątki. Następnie po zakończeniu obecnego kontraktu należy przyjechać do naszego biura i zabrać gotowe dokumenty. Po otrzymaniu dokumentów wrócicie do domu, złożycie otrzymane pozwolenie na pracę w konsulacie i otrzymacie roboczą wizę na 1-2 lata. W międzyczasie odwiedźcie swoich krewnych, pozałatwiajcie wszystkie sprawy, żeby spokojnie można było wrócić na swoje miejsce pracy. W drodze na miejsce pracy należy przyjechać do naszego biura w celu podpisania nowej umowy na okres otrzymany w zezwoleniu. Kontrakty przedłużane są niezależnie od specjalizacji, pracownikom którzy przedstawili siebie z jak najlepszej strony i co do których nie ma żadnych zastrzeżeń.

Drugi wariant. Dla specjalistów którzy przedstawili siebie z jak najlepszej strony, potwierdzili swoje kwalifikacje i co do których nie ma żadnych zastrzeżeń. Jest możliwość wyrobienie dokumentów nie wyjeżdżając z Polski.  40 dni przed końcem wizy należy niezbędnie skontaktować się z pracownikiem naszego biura, który was nadzoruję i zadeklarować chęć przedłużenia kontraktu. Przygotujemy dla was wszystkie potrzebne dokumenty do otrzymania Karty Pobytu. Następnie w wyznaczonym czasie należy przyjechać do naszego biura w celu udania się do urzędu, złożeniu dokumentów i pobrania odcisków palców. Po otrzymaniu decyzji w sprawie Karty Pobytu należy w wyznaczonym terminie przyjechać do Warszawy w celu odebrania Karty Pobytu.

Proszę zapoznać się z wykazem dokumentów i wymagań niezbędnych dla otrzymania Karty Pobytu, które przygotujemy przy przedłużeniu kontraktu.  


+7
+
+
Варшава
Среда, 07
Четверг   + +
Пятница   + +
Суббота   + +
Воскресенье   + +
Понедельник   + +
Вторник   + -1°


Курсы валют злотый


Разработка сайтов - только спецдизайн Изготовление виртуальных туров
в Киеве

  Кадровое агентство VIPOL проводит постоянный подбор вакансий для работы граждан на территории Польши. Работа без документов является преступлением!